Aktualności z powietrza

City break – dla biznesu i na użytek prywatny

Przedsiębiorcy prowadzący dochodowy biznes wiedzą najlepiej, jak trudno wyrwać się na wakacje. Urlop przed laptopem to już raczej standard – trudno zostawić interesy na kilkanaście dni i liczyć, że jakoś to będzie. Tymczasem odpoczynek, nawet krótki, jest niezbędny do zachowania motywacji i sił. Dla wszystkich tych, którzy potrzebują na chwilę zmienić otoczenie, powstał zdobywający coraz większą popularność model city break.

City break – co to znaczy?

Pod tym pojęciem kryje się krótki (najczęściej weekendowy) wypad do któregoś z atrakcyjnych turystycznie miast. Przeważnie mamy na myśli stolicę jakiegoś państwa, ale można równie dobrze wybrać się do innej miejscowości, obfitującej w to, co lubimy najbardziej – zabytki, dzieła sztuki, restauracje prowadzone przez najlepszych szefów kuchni czy bogate życie nocne.
Dla naszych Klientów oferujemy kompleksową organizację wycieczki typu city break, wraz z doborem odpowiedniego statku powietrznego z naszej floty.

City break – Polska i Europa

Dla każdego podróżnika liczy się coś innego. Jedni poszukują egzotyki, inni przeciwnie – sprawdzonych formatów. Jedni chcą odpocząć od ludzi, drudzy – spędzić jak najwięcej czasu w dużym towarzystwie. Formuła city break jest odpowiednia dla wszystkich, ponieważ umożliwia bardzo precyzyjne wskazanie lokalizacji.
Weekendowy wypad najczęściej organizowany jest do któregoś z europejskich miast, ale ostatnio nie brakuje też amatorów polskich miejscowości. To doskonała okazja do zwiedzenia stolic województw, ale też innych rejonów, do których jakoś nigdy nam nie po drodze. Dzięki usłudze czarteru w zasięgu ręki są nie tylko wielkie porty lotnicze, ale również małe a nawet prywatne lądowiska.

City break last minute – co jest istotne?

Urlop w formacie city break trwa zazwyczaj krótko – dwa, trzy noclegi. Tym bardziej liczy się jego zorganizowanie tak, aby nie marnować dostępnego czasu. Ważny jest szybki dojazd z lotniska do hotelu – szkoda czasu na lokalizacje oddalone o kilka godzin jazdy, gdy tak wiele jest do zobaczenia. Planujesz zwiedzanie atrakcji turystycznych, np. zamków czy muzeów? Warto najpierw sprawdzić dostępność biletów w danym terminie – szkoda by było polecieć do ciekawego miasta i nie skorzystać z interesujących Cię obiektów na skutek niedopatrzenia.
Zastanów się również, co właściwie chcesz robić. Różne destynacje pasują do różnorodnych okoliczności. Możliwe, że inne miasto wybierzesz na imprezę urodzinową z przyjaciółmi, inne na świętowanie rocznicy z drugą połówką a jeszcze inne na przeprowadzenie rozmów biznesowych w przyjaznej atmosferze.

City break – z Warszawy i nie tylko!

Przywykło się uważać, że city break obejmuje połączenia pomiędzy najważniejszymi miastami. I tak najczęściej jest w przypadku lotów rejsowych. Na pewno nie musisz się tym sugerować, korzystając z naszej usługi czarteru.
Odbierzemy Cię z domu i zapewnimy taksówkę pod sam hotel. Zapewnimy komfortowy przelot w obie strony, biorąc pod uwagę również mniejsze porty lotnicze, położone bliżej centrum miasta. Jeśli nie masz czasu na planowanie wyprawy, wybierzemy dla Ciebie obiekt noclegowy z wszystkimi interesującymi Cię udogodnieniami, a także sprawdzimy dostępność atrakcji, kupimy bilety, zarezerwujemy stoliki w restauracjach.