Aktualności z powietrza

Czarterem na długi weekend – wygoda, komfort i bezpieczeństwo

W Polsce istnieje 13 świąt ustawowo wolnych od pracy. Często zdarza się zatem, iż ich układ pozwala na zaplanowanie długiego weekendu. Kiedy do dyspozycji mamy nie tygodnie, ale tylko dni, urlop wymaga szczególnie skrupulatnej organizacji. Przede wszystkim szkoda czasu na dojazdy czy wyczekiwanie na lotnisku. Zwłaszcza jeśli marzy Ci się lokalizacja oddalona od dużych portów lotniczych i głównych atrakcji turystycznych, najlepszym rozwiązaniem jest czarter.

Czarter w turystyce

Dla kogo przeznaczony jest czarter turystyczny? Przede wszystkim dla wszystkich pasażerów, których męczy i irytuje organizacja przelotów przez przewoźników rejsowych. Niedogodne godziny lotu, mnóstwo zmarnowanego czasu, destynacje niedopasowane do naszych potrzeb – to główne problemy standardowych, komercyjnych lotów.

Czarter oznacza swobodę – to Ty wybierasz, kiedy dokładnie polecisz. Koniec ze wstawaniem w środku nocy aby dostać się na lotnisko bladym świtem. Sam decydujesz również o miejscu, z którego rozpoczniesz swoją podróż – możemy odebrać Cię wprost z domu. Oczywiście w gestii podróżnika pozostaje również cel wyprawy. W czarterze dostępne są nie tylko duże, popularne porty lotnicze, ale też mniejsze lądowiska w mniej znanych zakątkach Europy i świata.

Czarter w jedną stronę czy w dwie strony

Tylko z czarterem możesz cieszyć się prawdziwą swobodą podróżowania. Nie wiesz, czy lokalizacja Ci się spodoba? Nie jesteś pewien, na ile dni urlopu możesz sobie pozwolić? Wybierając czarter nie musisz od razu określać, kiedy będziesz wracać.

Zarówno termin wylotu, jak i odebrania Cię z określonej lokalizacji, dopasujemy dokładnie do Twoich potrzeb. Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w święta. Gwarantujemy komfortowy, szybki i bezpieczny przelot na Twoich zasadach.

Długi weekend majowy 2024 – ciekawe kierunki

Majówka tuż-tuż. W tym roku święta wypadają wyjątkowo dogodnie, dzięki czemu można zrobić sobie naprawdę długi weekend, a kolejny czeka nas już końcem maja. Nie wiesz, dokąd polecieć? Wiele zależy od preferencji Twoich oraz osób, z którymi będziesz podróżować.

Na wypady typu city break warto wybrać ciekawe, europejskie miasto – niekoniecznie stolicę. Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Nie działaj schematycznie. Zamiast Paryża wybierz tym razem klimatyczne Amiens, zamiast Londynu – kameralne Wolverhampton. Decydując się na czarter, nie musisz się przejmować odległością miejscowości od portów lotniczych – wystarczy niewielkie lądowisko.

Majówka last minute

Sporym problemem w przypadku lotów rejsowych jest konieczność zdeklarowania się na konkretny termin wylotu i powrotu. Tymczasem osoby prowadzące biznes czy działalność artystyczną, nie zawsze są w stanie tak precyzyjnie określić swoją dostępność.
Po raz kolejny rozwiązaniem okazuje się czarter – jesteśmy w stanie zorganizować Twoją majówkę last minute, włącznie z rezerwacją hotelu czy wyborem ciekawych atrakcji w okolicy.