Aktualności z powietrza

VIP handling – na czym polega i co obejmuje?

Podróżowanie samolotami rejsowymi nie dla wszystkich stanowi satysfakcjonujący sposób transportu. Dokuczliwe bywają kolejki na lotnisku, sąsiedztwo na pokładzie samolotu, jak również ewentualne problemy ze zniszczonym lub zagubionym bagażem. Dla osób podróżujących często, zarówno w ramach prowadzonego biznesu, jak i na użytek prywatny, lepiej sprawdzają się dedykowane czartery albo nawet zakup własnego samolotu. Dla pasażerów VIP, dla których komfort ma najwyższe znaczenie, przygotowaliśmy usługi z zakresu VIP handling.

Obsługa pasażerów VIP

Pasażerowie VIP oczekują usługi na najwyższym poziomie – i to właśnie zapewniamy. Oferujemy pełną naziemną obsługę samolotu, zaspokojenie potrzeb pasażerów w trakcie lotu, jak również zapewnienie wszystkich udogodnień po dotarciu do miejsca docelowego.
Kadra złożona z wysokiej klasy profesjonalistów zadba o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. Dokądkolwiek chcesz się udać, w jakimkolwiek celu i kiedykolwiek chcesz wyruszyć i wrócić, zorganizujemy całość z pełnym zaangażowaniem, fachowo i bezproblemowo.

Aero VIP handling – na co możesz liczyć w trakcie podróży?

Na pokładzie naszych samolotów pasażerowie mogą skorzystać z licznych udogodnień. Przez cały czas o ich potrzeby będzie dbać obsługa, mówiąca w różnych językach, w zależności od potrzeb. W poszczególnych statkach powietrznych oferujemy ciepły i zimny catering, świetnie wyposażony barek, zadbaną toaletę, ekskluzywną przestrzeń do rozmowy, salki konferencyjne oraz miejsca do spania.
Naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo. Po naszej stronie jest uzyskanie zezwolenia do start i lądowanie, zachowanie wszelkich procedur przelotu, zabezpieczenie usług terminalowych, a także zaplanowanie lotu m.in. pod kątem pogody.

Private VIP handling – organizacja transportu

Nie masz czasu na samodzielną organizację swojej podróży a jednocześnie chcesz mieć pewność, że doświadczysz obsługi na najwyższym poziomie? Z chęcią zaplanujemy pełną obsługę wylotu.
Odbierzemy Cię z miejsca zamieszkania lub z firmy, samochodem lub helikopterem. Zniesiemy i zapakujemy bagaże. Zapewnimy asystę w trakcie boardingu. Zarezerwujemy miejsce w hotelu, stolik w restauracji, bilety na atrakcje turystyczne, wydarzenia sportowe i muzyczne, przestrzeń konferencyjną – cokolwiek sobie zażyczysz. Zachowamy pełną dyskrecję na każdym etapie procesu, łącznie z oddzielnym wejściem lotniskowym.

VIP handling dla firm i nie tylko – troska o samolot

Posiadasz własny samolot i zależy Ci na tym, aby również w trakcie postojów był on zadbany i bezpieczny? Oferujemy usługę hangarowania w przestrzeni spełniającej najwyższe standardy, od rozmiarów hangaru, przez temperaturę, aż po stały monitoring.
Nasza profesjonalna obsługa naziemna przeprowadzi kontrole techniczne o okresowe, wyczyści samolot w środku i na zewnątrz oraz upewni się, że również pod względem formalnym statek powietrzny jest zawsze gotowy do lotu.