Aktualności z powietrza

Gulfstream G150 – prędkość w służbie biznesu

Standardowe loty służbowe, odbywane samolotami rejsowymi, kojarzą się ze stratą czasu, dyskomfortem i niepewnością. Procedury lotniskowe ciągną się czasami dłużej niż sam lot. Atmosfera na zatłoczonym lotnisku nie sprzyja koncentracji, o pracy w poczekalni można zapomnieć. Nawet w pierwszej klasie nie sposób liczyć na indywidualne podejście personelu zajętego dziesiątkami pasażerów. Na dodatek zagubienie czy zniszczenie bagażu wcale nie jest rzadkością, zwłaszcza jeśli dotarcie do miejsca docelowego wymaga przesiadek. To dlatego przedsiębiorcy, jak również przedstawiciele świata showbisnesu, sportu, polityki czy sztuki, coraz częściej decydują się na prywatne czartery. W naszej ofercie są one nie tylko wyjątkowo komfortowe, ale też wybitnie szybkie – m.in. dzięki najszybszemu na świecie samolotowi biznesowemu klasy midsize jet – Gulfstream G150.

Gulfstream G150 – zasięg i parametry

Ten komfortowy samolot może się poszczycić wybitymi osiągami. Rekord prędkości dla pary miast ustanowił na trasie z Tel Awiwu do Genewy. Gulfsrteam G150 potrafi pędzić 850 km/h. W połączeniu z imponującym zasięgiem – 5556 km – oznacza to możliwość błyskawicznego znalezienia się w dowolnym punkcie Europy (i nie tylko). Stanowiący element naszej floty Gulfstream G150 wyprodukowany został w 2009 r. Dzięki regularnym przeglądom okresowym i technicznym, pozostaje w doskonałej kondycji, zawsze gotów do lotu.

Gulfstream G150 – wnętrze

Poza prędkością podróży, liczy się oczywiście również jej komfort. I Gulstream G150 go zapewnia – nawet wyjątkowo wymagającym pasażerom. Ten samolot biznesowy klasy premium pomieści 6 pasażerów, którzy przez całą drogę mogą korzystać z cateringu VIP na zimno, jak również z doskonale zaopatrzonego barku. Na pokładzie znajduje się również toaleta. Siedzenia w konfiguracji club umożliwia wygodne prowadzenie rozmów, nadaje się również do pracy. O zapewnienie komfortu podróżnym dba stewardessa. Pasażerowi mogą zabrać z sobą 4 duże walizki lub 6 kabinówek.

Gulfstream G150 – ile kosztuje?

Koszt podróż czarterowym samolotem Gulfstream G150 zależy od wielu zmiennych. Podstawową jest odległość miejsca startu od destynacji. Ponadto Klienci mogą skorzystać z licznych opcji dodatkowych. Na życzenie odbierzemy Cię z domu lub z firmy, podstawimy wygodny samochód a nawet helikopter, który zabierze Cię na miejsce startu. Jeśli sobie tego życzysz, zorganizujemy kompleksowo cały pobyt: wybierzemy najlepszy hotel i zarezerwujemy idealny apartament, zadbamy o rozrywkę w czasie wolnym. Nasi stali Klienci mogą również korzystać z empty legs – pustych przelotów, podczas których samolot wraca po wysadzeniu pasażerów lub leci, aby ich odebrać. Są one korzystniejsze cenowo a inicjatywa jest przyjaźniejsza dla środowiska.

Gulfstream G150 – czarter prywatny

Z samolotu Gulfstream G150 korzystają najczęściej pasażerowie, którym zależy na czasie podróży, jak i na jej najwyższym komforcie. Dzięki usłudze VIP handling, możemy zagwarantować pełną dyskrecję na każdym etapie podróży, co jest szczególnie przydatne, gdy nie chcesz rzucać się w oczy.