Aktualności z powietrza

Czartery lotnicze – gdzie chcesz dziś polecieć?

Prowadzenie biznesu oznacza częste podróże służbowe. Całe godziny zmarnowane na lotniskach i na dojazdach do nich, opóźnienia, odwołane loty, zatłoczone poczekalnie, zagubiony lub zniszczony bagaż, brak komfortu nawet w klasie biznes – co codzienność, z jaką mierzą się przedsiębiorcy prowadzący interesy w wielu miejscach na świecie. Zamiast frustracji, straty czasu i pieniędzy, proponujemy rozwiązanie o wiele bardziej przyjazne i ergonomiczne – czarter lotniczy na indywidualne zamówienie.

Czarter lot – co to takiego?

Loty czarterowe to rozwiązanie dla przedsiębiorców, ale także dla przedstawicieli świata polityki, kultury i sztuki, sportu czy show-biznesu – czyli dla wszystkich tych, dla których liczy się szybka, komfortowa a niejednokrotnie również dyskretna podróż.
Nie jesteś uzależniony od rozkładu lotu samolotów rejsowych ani od najczęściej przez nie obsługiwanych dużych portów lotniczych. Sam decydujesz, skąd, dokąd i kiedy chcesz lecieć. Obsługujemy nie tylko duże lotniska, ale także niewielkie lądowiska dla małych samolotów i dla helikopterów (w tym lądowiska prywatne).
Czarter biznesowy oznacza pełną obsługę transportu: odbiór spod domu lub firmy, lot do wskazanej lokalizacji, wynajem hotelu a nawet rezerwację stolika w restauracji. Usługę możemy zrealizować błyskawicznie – jesteśmy specjalistami.

Lot czarter – bagaż i pasażerowie

Wybierając się w podróż służbową czy prywatną, nie musisz troszczyć się o los swojego bagażu. W każdym samolocie należącym do naszej floty znajduje się miejsce do przewozu mniejszych lub większych walizek. Właściwy statek powietrzny dobierzemy do Twoich potrzeb. To nie Ty musisz dostosować się do maszyny, ale my wybierzemy maszynę spełniającą Twoje oczekiwania.
Interesuje Cię lot czarter dzieci? Z przyjemnością zorganizujemy również rodzinne wakacje. Zarówno dorośli, jak i najmłodsi pasażerowie, mogą się czuć na naszym pokładzie komfortowo i bezpiecznie.

Czarter – jedzenie i inne udogodnienia

Podróż samolotem rejsowym to czas, który trzeba jakoś przetrwać – np. zakładając słuchawki czy próbując zasnąć. Czartery biznesowe to usługa gwarantująca, że już sam lot dostarczy pozytywnych wrażeń.
Na pokładzie każdego z naszych samolotów możesz skorzystać z oferty bufetu i barku. Konfiguracja siedzeń pozwala na wspólne spożywania posiłku i na swobodne prowadzenie rozmowy. Wszystkie statki powietrzne z naszej floty posiadają również toaletę przeznaczoną do użytku dla gości. Bez problemu przeprowadzisz na naszym pokładzie rozmowę biznesową albo pograsz z dziećmi w planszówkę w drodze na zasłużone wakacje.

Czarter biznesowy lotniczy – dlaczego warto?

Biznesowy czarter lotu to opcja nie tylko najwygodniejsza, ale w wielu przypadkach również najbardziej oszczędna. Wykupienie pakietu gwarantuje uzyskanie dobrych cen a pojawienie się na czas w miejscu spotkania z ważnym kontrahentem może przesądzić o losie całego biznesu.
Dla naszych stałych klientów mamy także specjalną ofertę skorzystania z lotów w sytuacji, gdy maszyna jest pusta (np. lecimy odebrać kolejnego klienta albo wracamy po obsłużeniu trasy).