Zajmiemy się Twoim samolotem

Profesjonalny i starannie wyszkolony zespół mechaników kompleksowo zadba o Twój samolot.

Pod swoimi skrzydłami mamy już ponad 30 samolotów oraz śmigłowców.
Ich właściciele mają pewność, że ich maszyny są w najlepszych rękach.

Odbiory i przeglądy techniczne statków powietrznych

Nie musisz się znać na budowie samolotu, żeby go kupić. Zrobimy to za Ciebie. Wykonamy pełen przegląd techniczny maszyny u producenta lub sprzedającego. W pełni przygotujemy go do eksploatacji i pomożemy załatwić formalności. Żadna usterka nie ujdzie naszej uwadze, bezpieczeństwo to nasz największy priorytet.

CAMO - dział zarządzania ciągłą zdatnością do lotu

Sprawny statek powietrzny to absolutna konieczność! Abyś czuł się pewnie, bierzemy na siebie całą odpowiedzialność za zdatność do lotu oraz pilnujemy regularnych przeglądów technicznych zgodnie z przepisami EASA. Ty i Twoja rodzina jesteście w pełni bezpieczni podczas podróży.

Kontakt CAMO Zakres obłsugi

Certyfikat zdatności do lotu - CAMO+

Bez względu na to, gdzie znajduje się Twój samolot, nasza ekipa wykona jego przegląd techniczny oraz sprawdzi sprawność i bezpieczeństwo przed lotem. Dodatkowo jeśli potrzebujesz przedłużyć ważność dopuszczenia do lotu lub wykonać przegląd – po prostu zgłoś się do nas – pomożemy.

Hangarowanie

Inwestując w samolot możesz zapewnić mu najlepsze „miejsce parkingowe” na kilka dni lub na dłużej. Bliskość najlepszych mechaników, hangar o powierzchni 3600 m2 oraz 7,7 m wysokości. Wyposażony w system grzewczy oraz monitoring.

Certyfikat AOC

Częste podróże biznesowe wymagają komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa. Bez względu na to, gdzie i w jakim celu podróżujesz, znajdziemy ofertę indywidualnie dostosowaną do Twoich potrzeb, bo świetnie znamy swoje samoloty.

VIP Handling

Dajemy Ci pewność nie tylko komfortowej i bezpiecznej podróży, ale również pełnej obsługi naziemnej samolotu. Zadbamy o wszystko - włącznie z rezerwacją hotelu oraz osobnym wejściem lotniskowym dla pasażerów VIP.

Kontakt Handling (24/7) Zakres usług