Nasze Wartości

Tworząc AMC Aviation od samego początku towarzyszyły nam wartości i priorytety. Nimi kierujemy się do dzisiaj.

Niezawodność

Możesz na nas liczyć 24/7. Nasi pracownicy, mechanicy oraz obsługa są do Twojej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

Rzetelność

Lotnictwo to nasza pasja. Powierzając nam swój samolot lub podróż - oddajesz się w najlepsze ręce. Mamy po prostu najlepszych fachowców.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Zawsze sprawdzamy samoloty przed każdą podróżą po to, abyś poczuł się w 100% bezpiecznie i pewnie.

Luksus

Nasza luksusowa flota jest do Twojej dyspozycji bez względu na to, czy podróżujesz służbowo czy dla przyjemności. To najwyższy możliwy standard który sprawi, że podróż stanie się prawdziwą przyjemnością.

Pasja

Lotnictwo i samoloty to nasza pasja, nasze życie. Znamy się na tym, co robimy. Wciąż się szkolimy i doskonalimy swój warsztat.

Zadowolenie klientów

To podstawa naszej pracy. Czy kupujesz wymarzony samolot, czy planujesz podróż - nasz standard obsługi klienta z pewnością Cię zachwyci.

Dbałość o szczegóły

Na przyjemność podróży składają się drobiazgi - to nie tylko wygląd i wyposażenie samolotu, ale też sposób obsługi klienta od samego początku, dyspozycyjność, podejście do pasażerów w czasie podróży. Dlatego dbamy o każdy, najmniejszy szczegół, abyś mógł być w pełni zadowolony.