Aktualności z powietrza

Dlaczego warto skorzystać z usługi czarteru lotów prywatnych?

Komunikacja ma dziś kluczowe znaczenie zarówno w prowadzeniu biznesu, jak i w życiu codziennym. Nie wszystkie sprawy można załatwić przez internet, ani też nie zawsze chcemy pozbawiać się możliwości odbycia osobistego spotkania czy zobaczenia ciekawych okolic. Najszybszym i najefektywniejszym środkiem transportu jest oczywiście samolot. Nie przepadasz za atmosferą dużego portu lotniczego? Irytują Cię lotniskowe procedury i długi czas oczekiwania na kolejne etapy podróży? Zależy Ci na indywidualnym podejściu i dopasowaniu usługi precyzyjnie do Twoich potrzeb? Jeśli tak – prywatne czartery są właśnie dla Ciebie!

Czarter prywatnego samolotu – na czym polega?

Ogólnie czarter samolotu to nierejsowe połączenie, wykonywane np. na zlecenie biura podróży. Takim czarterem podróż odbywają przeważnie turyści zakwaterowani w jednym lub kilku hotelach w okolicy. Loty odbywają się w trakcie zmiany turnusu.

Prywatny czarter to usługa zupełnie innej klasy. Sam Klient wybiera, kiedy i dokąd chce polecieć. Tylko od niego zależy, kogo zabierze na pokład. Małe odrzutowce, realizujące prywatne loty czarterowe, to komfortowe maszyny, na których pokładzie można skorzystać z licznych udogodnień.

Prywatny czarter samolotu – w jakich sytuacjach jest najlepszym rozwiązaniem?

Skorzystanie z prywatnego lotu czarterowego jest najlepszym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. Mały odrzutowiec może lądować nie tylko w wielkim porcie lotniczym, ale także na niewielkim, przystosowanym do tego lądowisku. Znacznie zwiększa to możliwość wyboru destynacji – możemy latać nie tylko do metropolii, ale także do kameralnych miejscowości, poza zasięgiem linii lotniczych.

Czarter prywatny jest polecany także wtedy, gdy liczy się czas. Nie musisz już odbywać wielogodzinnych procedur czy czekać na przesiadkę. Dodatkowo jest to rozwiązanie wyjątkowo komfortowe. Nawet klasa biznes czy VIP w samolocie rejsowym nie może się równać z udogodnieniami dostępnymi na pokładzie prywatnego odrzutowca.

Dla kogo przeznaczone są prywatne czartery samolotów?

Z czarteru prywatnego mogą skorzystać wszystkie osoby, którym zależy na wysokiej jakości podróży, na jej bezpieczeństwie, szybkości, jak i na rozległych możliwościach dopasowania usługi do indywidualnych potrzeb.

Prywatnymi odrzutowcami latają przedstawiciele świata biznesu, w celu efektywnego odbywania rozmów, nawiązywania stosunków czy uzgadniania szczegółów transakcji. Jest to również idealne rozwiązanie dla gwiazd sportu, showbiznesu czy wszystkich innych osób, pragnących podróżować incognito. Jednocześnie trudno wyobrazić sobie wygodniejszy sposób dostania się na rodzinne wakacje czy city break z przyjaciółmi – prywatny odrzutowiec dowiezie Cię dokładnie tam, gdzie chcesz i we wskazanym przez Ciebie terminie.

Czarter prywatnego samolotu – cena

Cena prywatnego lotu czarterowego zależy od wielu zmiennych, m.in. od odległości, od terminu, od parametrów maszyny czy od wybranych opcji dodatkowych. W AMC Aviation oferujemy naszym stałym Klientom możliwość skorzystania z wyjątkowo opłacalnych przelotów empty legs.

Jeśli latasz naprawdę często, jeszcze korzystniejszy może się okazać zakup własnego samolotu, w którym również pomożemy.