Czarter

Czarter lotów biznesowych

Podróż skrojona na miarę, bez względu na porę dnia i nocy. Nie jesteś już zależny od linii lotniczych,
samolotów rejsowych, opóźnień czy odwołanych lotów. W takich warunkach latanie może zamienić się w koszmar.

Indywidualne loty czarterowe – to dzięki nim poznasz prawdziwą radość podróżowania.

Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci znaleźć dogodny dzień i destynację. Skoro można lecieć taniej w luksusowych warunkach, to aż żal nie skorzystać.

Nie ma znaczenia, czy wybierasz się na romantyczną kolację na Wieży Eiffla, czy na rodzinne wakacje. Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni samolot, zabierzemy Cię spod domu, więc nie musisz dojeżdżać na lotnisko. Jeśli prowadzisz rozległe interesy i jednego dnia potrzebujesz być w kilku miastach Europy – chętnie to zorganizujemy! Możesz spokojnie zjeść śniadanie w domu, zabierzemy Cię w podróż służbową i dowieziemy do domu, abyś mógł położyć dziecko spać czy zjeść kolację z najbliższymi. Cóż za niebywała wygoda i komfort!

Puste przeloty - luksus podróżowania w niższej cenie

Kiedy samolot leci do innego kraju lub na inny kontynent zabrać klienta, szkoda by było, aby leciał pusty. Dajemy Ci możliwość luksusowego przelotu prywatnym samolotem w cenie niższej niż standardowo. Wielu naszych klientów korzysta z takiej możliwości – to oszczędność czasu i miejsca, a przy okazji również dbałość o środowisko. Aby sprawdzić dostępną siatkę połączeń oraz terminy, skontaktuj się bezpośrednio z naszym Działem Sprzedaży. [email do działu sprzedaży] Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci znaleźć dogodny dzień i destynację. Skoro można lecieć taniej w luksusowych warunkach, to aż żal nie skorzystać.